OM DE IKKE FÅR RYDDET OPP I ROTET TIL TIDSTYVEN, ENDRES HISTORIEN ... 20. juli 1969 ble Neil Armstrong det første mennesket som satte en fot på månen, men om Tidstyven lykkes med sine skumle planer, v ... Les mer
il det ikke bli noen månelanding. Eller kanskje astronautene må bli værende igjen på månen, og aldri noen gang komme tilbake på jorda. Det er opp til Tidsfikserne Sigurd og Anne, å stoppe Tidstyven!
OM DE IKKE FÅR RYDDET OPP I ROTET TIL TIDSTYVEN, ENDRES HISTORIEN ... 20. juli 1969 ble Neil Armstrong det første mennesket som satte en fot på månen, men om Tidstyven lykkes med sine skumle planer, vil det ikke bli noen månelanding. Eller kanskje astronautene må bli værende igjen på månen, og aldri noen gang komme tilbake på jorda. Det er opp til Tidsfikserne Sigurd og Anne, å stoppe Tidstyven!
Lysten på en treretter? Hva med kyllingsuppe til forrett, svinebiff med råstekte poteter til hovedrett og brownies til dessert? Hjelpen er nær! I kokeboken EI SALIG RØRE presenterer et knippe ungdommer sine favorittoppskrifter.
En intergalaktisk fargeleggingsbok med selvlysende bobleklistremerker. Utforsk og sett farge på universets mysterier mens du flyr gjennom denne boken! Dekorer deretter boken eller rommet ditt med de selvlysende trykk-ut ballong klistremerkene. Alder: 3-6 År